JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

PARAMA

 

Nuo 2012 m. rugsėjo 1 dienos skyrelis "Parama" ir kita  mokyklos informacija talpinama naujoje mokyklos svetainėje www.simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Gerbiami mokyklos bendruomenės nariai ir rėmėjai!

 

Dėkojame visiems, kurie kasmet prisideda prie mūsų mokyklos gerovės, šiltesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo, mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo. Tai, kad pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūs kasmet pervedate 2% GPM sumos Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, leidžia mums planuoti reikšmingus mokyklos darbus, kurie padeda mūsų mokiniams jaukiau ir saugiau mokytis. 

Tikimės, kad ir šiais metais pervesite į mūsų mokyklos sąskaitą 2% GPM sumos.

 

Apsisprendę paremti mūsų mokyklą Jūs turite užpildyti prašymo formą FR0512 (02 versija). Formos šabloną galite parsisiųsti iš valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainės www.vmi.lt Primename, kad darbui su šia forma reikalinga, kad kompiuteryje būtų įdiegta programa ABBYY eFormFiller. Naujausią versiją galite parsisiųsti www.vmi.lt, parsisiuntus reikia įsidiegti.

FR0512 formą (02 versiją) jau esame dalinai užpildę (parsisiųsti čia...). Jums tereikia įrašyti savo asmens kodą, vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą (jei turite). Jei pildysite tuščią formą, tai visus mokyklos rekvizitus rasite šios svetainės skiltyje "Kontaktai".

Kitas patogesnis būdas.

Ateikite į mokyklos raštinę, kur padėsime Jums užpildyti reikalingus duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, adresą ir kitus duomenis. Tereikia kartu su savimi atsinešti elektroninės bankininkystės išduotus dokumentus, tuomet užpildytą formą padėsime perduoti elektroniniu būdu.

Galite ir ranka užpildyti FR0512 formą, tuomet turėsite asmeniškai pateikti Tauragės apskrities VMI Jurbarko skyriui arba išsiųsti registruotu laišku paštu.

 

Jei to nepadarysit iki 2012 m. gegužės 2 dienos, minėti 2% tiesiog liks biudžete.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja! 

 

VMI informacija apie 2 proc. skyrimo šių metų naujoves

 

VMI informuoja, jog gyventojai nuo šių metų gali paremti ne tik visuomenines organizacijas, fondus ir kt. paramos gavėjus, skirdami jiems iki 2 proc. pajamų mokesčio dalies, bet ir iki 1 proc. skirti politinėms partijoms (iš viso – 3 proc. nuo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio). Nuo šiol žmogus, nusprendęs, kad tą patį paramos gavėją (ar gavėjus) nori remti ilgesnį laikotarpį, iki gegužės 2 dienos galės pateikti tik vieną prašymą, o parama bus skiriama tiek metų, kiek žmogus nurodys prašyme. Maksimalus terminas – 5 metų laikotarpis.

„Siekdami taupyti mokesčių mokėtojų laiką bei efektyvindami VMI veiklą, nuo šių metų suteikiame galimybę žmonėms teikti vieną prašymą remti organizacijas kelerius metus. Ne paslaptis, kad nemaža dalis gyventojų tas pačias organizacijas remia nuolat ir anksčiau kiekvienais metais privalėdavo pildyti atskirus prašymus. Nuo šiol pakaks vieno prašymo keleriems metams. Tuo pačiu mokesčių mokėtojas bet kada galės prašymą koreguoti“, — sako V. Vildžiūnaitė, pažymėdama, kad naujovė galioja tiek remiant partijas, tiek kitus paramos gavėjus.

Viename prašyme nuo šiol bus galima nurodyti ir pasirinktus paramos gavėjus, t.y., visuomenines organizacijas, fondus, kt. juridinius vienetus, ir politines partijas, kurioms skiriama pajamų mokesčio dalis, o taip pat iškart numatyti pageidaujamą prašymo galiojimo laikotarpį. Patogiausia prašymą pateikti per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau patalpinta naujos redakcijos prašymą — FR0512 forma (02 versija).

VMI paaiškina, kad siekiant paskirti 2011, 2012, 2013, 2014 ir 2015 m. mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalį, pakaks pateikti tik vieno − 2011 m. − mokestinio laikotarpio prašymą, jo E5 laukelyje įrašius 2015 m. Pagal tokį prašymą pajamų mokesčio dalis bus pervedama ne tik nuo 2011 m., bet ir nuo 2012, 2013, 2014 ir 2015 m. mokestinių laikotarpių pajamų, todėl gyventojui nereikės kreiptis į mokesčių administratorių dėl pajamų mokesčio dalies skyrimo nuo 2012–2015 m. mokestinių laikotarpių.

Pasirinktiems paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pajamų mokesčio dalies skyrimo laikotarpis gali būti skirtingas. Pageidaujant pakeisti savo sprendimą dėl paramos gavėjų rėmimo, pakeisti skiriamą pajamų mokesčio dalį arba nutraukti paramą, bus galima pateikti patikslintą prašymą, tai padarant iki liepos 31 dienos. 

VMI primena, kad kai gyventojas privalo pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, o tokios deklaracijos iki gegužės 2 d. nepateikia, jo prašymas dėl paramos nenagrinėjamas.

Prašymą patogiausia užpildyti elektroniniu būdu per EDS, taip pat jį galima įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui arba atsiųsti paštu. Paramos teikėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad šiemet neliko galimybės prašymą pateikti per darbdavį. Taip pat VMI primena, kad jau keleri metai VMI nepriima prašymų, kuriuos urmu bando pristatyti paramos gavėjai.

Atkreiptinas dėmesys, kad nuo balandžio 1 d. teikiant prašymą dėl paramos skyrimo turės būti pildomas tik naujos redakcijos prašymas (FR0512 formos 02 versija), o šiuo metu galima pildyti tiek ankstesnį, tiek naujos redakcijos prašymą (FR0512 formos 02 arba 01 versija). Jeigu gyventojas šiemet jau yra užpildęs prašymą dėl paramos skyrimo organizacijoms, fondams, kt. paramos gavėjams ir pageidauja skirti iki 1 proc. pajamų mokesčio dalį ir politinėms partijoms, jis gali papildomai pateikti FR0512 formą (02 versija), kurioje būtų nurodyta tik politinėms partijoms skiriama pajamų mokesčio dalis. Gyventojams, iki kovo 31 d. pateikusiems senos redakcijos prašymą, papildomai teikti naujo nereikės, nebent jis norės pakeisti paramos gavėją arba skiriamą mokesčio dalį – tikslinat prašymą visais atvejais turės būti teikiama naujos redakcijos prašymas (02 versija).

 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą mokyklai.

 

Paremkite mūsų puslapį

 

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2012-08-27

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas