Šimkaičių kultūros centras

 

 Pradžia

 Istorija

 Naujienos

 Renginiai

 Kontaktai

 

 

 

 

 

 

 

MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ "TAU, MAMA"

Gegužės 1 dieną Šimkaičių kultūros centras kartu su Šimkaičių miestelio bendruomene surengė šventę mamoms ir močiutėms „Tau, mama“. Į šventę susirinko labai daug žmonių, kultūros centro salė buvo sausakimša. Į šventę atėjusias mamas ir močiutes sveikino Šimkaičių kultūros centro saviveiklininkai ir Šimkaičių miestelio bendruomenės taryba.

Motinos dienos proga susirinkusieji pamatė spektaklio „Vaiduokliai vienkiemyje“ (autorius R. Kaškauskas) premjerą. Vaidino: Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokytoja Renata Girdzijauskienė ir jos vyras Arūnas Girdzijauskas, darželio auklėtojos Vita Skavydienė, Asta Bakutienė ir Romutė Tvarijonienė, Šimkaičių kultūros centro direktorius Arūnas Bauža, meno vadovė Jonė Zaikauskienė ir saviveiklininkai Antanas Tutoraitis bei Juozas Rubinas.

Spektakliu šventė nesibaigė. Veikė net trys parodos. Kas norėjo galėjo pasigrožėti rankdarbių paroda. Savo rankdarbius parodai pristatė Reda Birgiolaitė, Birutė Jasaitienė, Rūta Kuncienė, Ingrida Parnarauskienė, Ona Sebeckienė, Birutė Stulgaitienė.

Veikė foto paroda „Šimkaičiai 2009“. Buvo eksponuojamos šimkaitiškių sodybos. Galima buvo pasigerėti gražiausiai tvarkomomis sodybomis ir išvysti labiausiai apleistas. Visą balandžio mėnesį sodybas intensyviai stebėjo ir fotoaparatu fiksavo iš bendruomenės narių sudaryta Švaros komisija.

Trečioji buvo kulinarinio paveldo patiekalų paroda. Savo kulinarinį talentą galėjo pademonstruoti geriausios Šimkaičių krašto šeimininkės. Galėjome paragauti Salomėjos Girdzijauskienės keptos duonos, Donato Rubino kepto pyrago, Redos Birgiolaitės daryto torto, Rūtos Kuncienės kruopščiai paruošto skruzdėlyno, užsigardžiuoti Laimutės Rubinienės daryta gira ir siūriu bei Danguolės Stašaitienės išplaktu kastiniu.

Visos šeimininkės ir rankdarbių kūrėjos buvo apdovanotos smulkiomis atminimo dovanėlėmis.

Šventė tęsėsi labai ilgai. Visi vaišinosi, linksminosi. Grojo gyva muzika. Savo muzikinę programą pristatė naujai atsikūrusi grupė „Trivašis“, kuriai vadovauja pats kultūros centro direktorius Arūnas Bauža. Be jo šioje grupėje dar dainuoja Antanas Tutoraitis ir Remigijus Zaleckas. Po jų koncertavo muzikantas iš Jurbarko Donatas.

Ši puiki ir pavykusi šventė - tai atpildas už visus motinų rūpesčius, meilę, pasiaukojimą.

 

Siūlome virtualiai susipažinti su foto paroda „Šimkaičiai 2009“.

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Foto Ingridos Parnarauskienės

 

   

 

Atnaujinta 2009-06-29

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas