Šimkaičių miestelio bendruomenė

Šimkaičių miestelio bendruomenė:

Pradžia

Istorija

Atributika

Naujienos

Veikla

Projektai

Kraštiečiai

Lankytinos vietos

Parama

Kontaktai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

 

 

 

 

TRADICINĖ - KASMETINĖ MEDELIŲ SODINIMO TALKA

Balandis – ne tik švaros, bet ir medelių sodinimo metas. Balandžio 19 dieną Šimkaičių miestelio bendruomenės iniciatyva surengta tradicinė – kasmetinė medelių sodinimo talka. Dėl blogo oro talka buvo nukeliama du kartus. Į medelių sodinimo talką šeštadienio rytmetį susirinko 24 gyventojai, tarp kurių būrys Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokinukų, keletas mokytojų bei nemažai bendruomenės jaunimo. Šiemet bendruomenė, gavus pritarimą, nusprendė įveisti mišką VĮ Raseinių miškų urėdijai Šimkaičių girininkijai priklausančioje žemėje (38 kvartale, 24 sklype). Per 4 valandas (nuo 10.00 iki 13.00 val.) buvo apsodintas 1 ha žemės ploto miško. Pasodinti 1780 daigeliai ąžuolų, 1100 daigelių liepų ir 250 daigelių klevų.

Pabaigę suplanuotus darbus talkininkai kartu pietavo, planavo artimiausius darbus.

Šimkaičių girininkijos girininkas Robertas Šiugžda bendruomenės tarybos vardu padėkojo visiems talkininkams už atsiliepimą dalyvauti medelių sodinimo talkoje ir  ypač džiaugėsi, kad talkoje dalyvavo daug vaikų, jaunimo.

     
     

Foto Roberto Šiugždos

 

Tos pačios dienos vakare Šimkaičių kultūros centras sukvietė talkininkus ir visus išsiilgusius pramogų į vakaronę „Prieš pavasario darbus“. Su gera nuotaika, į krepšelius įsidėję vaišių ir kišenėse turėję šiek tiek pinigėlių, atėję į vakaronę pamatė visą žvaigždžių paradą. Dainavo „Edmundas Kučinskas“, „Vytautas Šiškauskas“, „Žilvinas Žvagulis“, „Nijolė Ščiukaitė“, „Mama Rokenrol“ ir kt. O šiomis žvaigždėmis buvo Šimkaičių, Stakių, Skirsnemunės, Baltraitiškės kultūros centrų direktoriai ir meno vadovai. Renginio šeimininkas – Šimkaičių kultūros centro direktorius Arūnas Bauža parodijavo Žilviną Žvagulį. Vakaronę vesti buvo patikėta Baltraitiškės kultūros namų vadovei Vilmai Šumnauskienei, kuri pasivadinusi Morta pristatinėjo atvykusias „žvaigždes“. Iki pat vidurnakčio skambant linksmai, o intarpais ir gyvai muzikai, visi šoko, dainavo bei linksminosi.

Koncerto vedėja Morta "Edmundas Kučinskas" "Vytautas Šiškauskas"
„Mama Rokenrol“ "Nijolė Ščiukaitė" Visas "Žvaigždžių" paradas
Linksma buvo visiems
Į vakaronę tėvai atsivedė ir pačius mažiausius vaikučius    
Gyvai dainuoja Arūnas Bauža    
Šokiai tęsėsi iki vidurnakčio

 

Foto Eugenijos Klimaitienės

 

 

 

Atnaujinta 2008-12-19

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas