JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

 

RENGINIAI MOKYKLOJE 2007-2008 M.M.

 

2008-06-20 - BAIGĖSI DAR VIENI MOKSLO METAI

Birželio 20 dieną mokyklos aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo šventė. Buvo susumuoti 2007-2008 m.m. rezultatai. Teigiamais įvertinimais baigę mokiniai perkelti į aukštesnę klasę, blogai besimokantiems mokiniams skirti papildomi darbai, įteiktos padėkos už gerą mokymąsi, puikų lankomumą, aktyvų dalyvavimą mokyklos organizuotoje neformaliojo ugdymo veikloje ir kitus per mokslo metus sukauptus nuopelnus. Šiemet įsteigta nauja - geriausio skaitytojo nominacija. Šį apdovanojimą (diplomą) gavo 8 klasės mokinė Ernesta Stėgvilaitė. Už mokyklos vardo garsinimą respublikiniame projekte "Ką mena Lietuvos pilys" įteikta padėka 8 klasės mokinei Mildai Šaulytei. Ji šiame konkurse iškovojo prizinę vietą.

Mokslo metų užbaigimo šventė baigėsi iškilmingu pažymėjimų įteikimo ceremonija 8 ir 10 klasių mokiniams. Šiemet 10 klasių baigė 15 mokinių. Visiems jiems buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Su šių metų devintąja dešimtokų laida galite susipažinti čia...

Iš 15 baigusių dešimtokų žinių patikrinime dalyvavo tik pusė. Lietuvių kalbos patikroje dalyvavo 7, matematikos 8 dešimtokai. Su patikros rezultatais galite susipažinti čia...

Linkime visiems gerai pailsėti per vasaros atostogas ir rugsėjo 1-ąją vėl ryžtingai sugrįžti į mokyklą. Sėkmės!  

 

2008-06-12 - MATEMATINIS LIK'as "PO SKAIČIŲ ŠALĮ"

Birželio 12 dieną mokykloje vyko renginys - matematinis LIK'as "Po skaičių šalį". Jį organizavo ir vedė matematikos vyr. mokytoja Loreta Stasiūnaitė ir fizikos vyr. mokytoja Asta Tautkienė.

Renginio akimirkos čia...

 

2008-06-06 - DEŠIMTOKŲ PASKUTINIS SKAMBUTIS

Birželio 6 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo penkiolikai mūsų mokyklos dešimtokų. Šią dieną dešimtokai atsisveikino su mokykliniu suolu. Paskutinė dešimtokų pamoka vyko su auklėtoja klasėje. Po jos, pasitempę, pasipuošę, su gėlėmis rankose jie rinkosi aktų salėje, kurioje dėkojo mokiusiems mokytojams, auklėtojai už rūpestį, šilumą, padrąsinantį žodį, subarantį žvilgsnį. Skambėjo dainos, posmai, palinkėjimai. Dešimtokus sveikino ir laimės, stiprybės, džiaugsmo, sėkmės gyvenime bei patikroje linkėjo mokyklos direktorius Leonardas Zaksas, pavaduotoja Nijolė Jurkšaitienė, klasės auklėtoja Eugenija Klimaitienė, pirmoji mokytoja Jūratė Bladaitienė. Padėkos žodžius tarė dešimtokų tėvai. Renginį tradiciškai vedė devintokai.

Paskutinio skambučio akimirkos čia...

 

2008-05-29 - KETVIRTOKŲ IŠLEISTUVĖS

Gegužės 29 dieną ketvirtokai į mokyklos aktų salę sukvietė mokytojus, savo tėvelius, mažuosius savo draugus švęsti jų išleistuvių. Nors nė vienas mokyklos dar amžinai nepaliks ir rugsėjo pirmąją dieną sugrįš mokytis į penktąją klasę, tačiau salėje vyravo labai jausminga nuotaika, lyg būtų atsisveikinama su mokykla amžinai. Graudinosi ne tik mokinukai, bet ir jų pirmoji, ketverius metus mokiusi, labai mokinių mylima mokytoja Renata Girdzijauskienė. Atsisveikinimo su pirmąja mokytoja proga visi šventiškai pasipuošę ketvirtokai surengė nuostabų koncertą: visi dainavo, šoko, deklamavo, išsakė mokytojai nuoširdžiausius žodžius. Baigę savo pasirodymą - pelnytai buvo apdovanoti. Visiems buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, apdovanoti padėkomis už ketverių metų mokslo pasiekimus, atminimo dovanomis iš pirmosios mokytojos rankų. Žurnalistų būrelis, vadovaudamas pavaduotojos ugdymui, šia proga išleido ir įteikė visiems ketvirtokams ir mokytojai naujausią mokyklos laikraštuko "Plunksnelė" numerį.

Išskirtinai šiltos šventės akimirkos čia...

 

2008-05-27 - PRADINIŲ KLASIŲ SPORTO VARŽYBOS

Gegužės 27 dieną mokykloje taip pat vyko Pradinių klasių sporto varžybos. Į pradinukų sporto šventę susirinko visas būrys mokinių iš Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos, Paulių ir Stakių skyrių, darželio priešmokyklinės grupės vaikučiai. Nors lietutis pakeitė šventės scenarijų, susirinkę vaikai buvo gerai nusiteikę. Sporto salėje pasidalinę į grupes vaikai šoko į tolį iš vietos, metė kamuoliuką į taikinį, o nustojus lyti išbandė jėgas bėgimo take. Taip buvo išaiškinti geriausi sportininkai pagal amžiaus grupes. Labai aktyviai vaikai varžėsi virvės traukimo rungtyje. Geriausiai sekėsi Šimkaičių darželio priešmokyklinės grupės vaikučiams, kurie nugalėjo bendraamžius iš Paulių. Tačiau  Paulių  I-IV klasių mokinių komanda nugalėjo Stakių ir Šimkaičių komandas. Stakiškiai liko antri, o šeimininkams teko trečioji vieta.

Papietavus vyko draugiškos kvadrato varžybos tarp Paulių - Stakių rinktinės ir Šimkaičių komandų. Čia pranašesni buvo mūsų mokyklos sportininkai, nugalėję svečius.Po varžybų diplomais buvo apdovanoti geriausi sportininkai, o kitiems vaikams įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą šventėje. (Apie sporto šventę įspūdžiais pasidalijo pradinių klasių sporto būrelio vadovė Jūratė Bladaitienė).

Varžybų akimirkos čia...

 

2008-05-27 - SMURTUI PRIEŠ VAIKUS - NE!

„Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ . Šia akcija siekiama kurti visuomenėje nepakantumo atmosferą smurtui bei prievartai prieš vaikus, skatinti visuomenę mokytis spręsti konfliktus nenaudojant smurto, netoleruoti smurtinės kultūros.

Gegužės 27 diena mokykloje buvo skirta prevencijai. Visą dieną vyko smurto prevencijai skirtos pamokos "Smurtui prieš vaikus - ne!". Pirmoji pamoka visiems buvo klasės valandėlės, tema „Smurtas prieš vaikus“, receptų, kaip būti gerais tėvais rašymas. Antra pamoka buvo skirta ilgiausio mokykloje piešinio kūrimui. Trečiąją ir ketvirtąją pamoką mokiniams teko atlikti įvairias užduotis: ieškoti smurto apraiškų lietuvių liaudies pasakose, po to išsakyti savo nuomonę ir pakeisti pasakos turinį taip, kad joje neliktų smurto elementų. Dar viena užduotis buvo sukurti "Gerumo medį" - surašyti palinkėjimus vieni kitiems. Paskutinės pamokos buvo skirtos sportinėms varžyboms. Mokiniai žaidė kvadratą, tinklinį. Po varžybų - apdovanojimai.

Prevencijai skirta diena baigėsi balionių paleidimu į orą.

Šio renginio akimirkos čia...

 

2008-05-06 - POKALBIS SU ANTROKAIS "KODĖL SVEIKA VALGYTI DARŽOVES"

2008 m. gegužės 6 dieną mokinių sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Bataitienė susikvietė antrokus pokalbiui "Kodėl sveika valgyti daržoves". Po pokalbio ėjo į mokyklos kiemą ant asfalto piešti.

 

2008-04-30 - MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ

Kaip atpildas už visus motinų rūpesčius, meilę, pasiaukojimą – Motinos diena,  kuri šiemet buvo minima mokykloje ir darželyje balandžio 30 d. 

Dėkui Tau už nemigo naktis,

Už mokymą pažint gyvenimą,

Už meilės, džiaugsmo kupinas akis,

Už viską Tau dėkoju, Mama.

Švelnūs, iš širdies tariami žodžiai Motinos dienos proga skambėjo mokyklos aktų salėje. Susirinkusioms mamoms sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius.

Gražiausios eilės, posmai, dainos, šokiai, vaidybinės situacijos šią dieną buvo skirtos mamoms, močiutėms. Kaip greit bėgiojo „mažųjų žvaigždučių" (mokinukų) akutės, tarp susirinkusių ieškodamos mieliausio, brangiausio žmogaus - Mamos žvilgsnio.

Mokinių parengta programa daugeliui suvirpino širdis. 

Šventės akimirkos čia...

Apie Motinos dienos šventę darželyje čia...

Apie Motinos dienos šventę "Tau, Mama", kuri 2008-05-03 vyko Šimkaičių kultūros centre ir kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos darbuotojai, čia...

 

2008-04-28 - TARPKLASINĖS TINKLINIO VARŽYBOS

Paskutinįjį balandžio pirmadienį po penkių pamokų mokyklos sporto salėje vyko tarpklasinės tinklinio varžybos. Tarpusavyje varžėsi 6-10 klasės. Geriausius rezultatus parodė ir prizines vietas užėmė: III vieta - 8 klasei, II vieta - 7 klasei, I vieta - 10 klasei. Sveikiname nugalėtojus!

 

2008-04-25 - SPEKTAKLIS VAIKAMS "KAI PILDOSI SVAJONĖS"

Balandžio 25 dienos rytmetį mokykloje viešėjo Panevėžio "Drakoniuko" teatras, kuris patiems mažiausiems vaikučiams pristatė savo programėlę. Į mokyklos aktų salę susirinkę mažieji mokinukai bei atvykę ugdytiniai iš darželio galėjo gėrėtis spektakliu vaikams "Kai pildosi svajonės". 

 

2008-04-22 - POKALBIS SU GYDYTOJA GINEKOLOGE

2008 m. balandžio 22 dieną mokinių sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Bataitienė suorganizavo mokiniams susitikimą su gydytoja ginekologe Virginija Krikštaniene. Pokalbyje "Lytinis gyvenimas ir ugdymas" dalyvavo 10 klasės mergaitės.

 

2008-04-10 - TĖVŲ DIENA "PABŪKIM KARTU..."

Balandžio 10 dieną mokykloje vyko Tėvų diena "Pabūkim kartu..." Renginį parėmė (kava ir sausainiais) pastovus mokyklos renginių rėmėjas VšĮ "Kretingos maistas".

Tėvų dienos programa ir akimirkos čia...

 

2008-03-26 - VELYKŲ POPIETĖ "VELYKOS, VELYKOS!"

Viena gražiausių pavasario švenčių yra Velykos.

Grižę po Velykinių atostogų, kovo 26 dienos popietę mokyklos pradinukai kartu su savo mokytojomis Jūrate Bladaitiene, Renata Girdzijauskiene, Audrone Klimaitiene ir Ingrida Parnarauskiene kaip ir kasmet į mokyklos aktų salę susirinko švęsti Velykų. Visi džiaugėsi puikia velykinių margučių parodėle. Ir kokių tik nebuvo margintų kiaušinių! Žolynais, svogūnų lukštais, gėlių žiedais, vašku ir netgi aštriu peilio kampu skutinėtų!

Popietę vedė Velykė su kiškučiu. Jie pasveikino visus su praėjusiomis Šv. Velykomis ir kvietė dar kartą prisiminti Velykų švenčių papročius ir tradicijas bei pasilinksminti.

Kaip seniau buvo švenčiamos Velykos, visiems papasakojo pati Velykė. O švęsdavo net  keturias dienas. Pirmoji diena buvo vadinama Ugnies diena. Žmonės nešdavosi iš bažnyčios į namus pašventintą ugnį. Kiaušinius margučiams virdavo ant tos  pačios šventintos ugnies. Pirmąją Velykų dieną niekas neidavo į svečius. Sakydavo, jei kas ateis į svečius iki pietų, gaus rankioti blusas iš skrandos. Antroji diena buvo vadinama Dievo Perkūno diena. Šią dieną visi eidavo kiaušiniauti.

Trečiąją dieną būdavo žaidžiami įvairūs žaidimai, supamasi, laistomasi vandeniu ir garsiai juokiamasi. Tai reiškė gerą javų derlių, aplaistytasis nuplaudavo per žiemą susikaupusias blogybes, atsinaujindavo.

Ketvirtoji diena buvo vadinama Ledų diena. Šią dieną žmonės nieko nedirbdavo, nes bet koks darbas galėjo prišaukti ledų krušą, kuri išmuš javų laukus.

Kaip tik ši diena buvo ketvirtoji Velykų diena, todėl visi buvo nusiteikę sunkiai nedirbti, bet linksmintis. O linksmybių šią popietę netrūko. Buvo deklamuojami eilėraščiai, menamos mįslės, pasakojama apie margučių marginimo būdus, žaidžiami įvairūs žaidimai, tokie kaip: "Kiaušinio nešimas šaukšte", "Graži mūsų šeimynėlė", "Margučių ridenimas pagaliukais", "Tradicinis margučių ridenimas", ratelis "Tek saulelė", "Draugų ratelis".

Graži buvo popietė, kurios metu prisiminta senosios tradicijos, pamiršti žaidimai. Visi liko patenkinti, išsiskirstė kupini gerų emocijų.

Popietės akimirkos čia...

Šis straipsnelis yra išspausdintas rajoniniame laikraštyje "Mūsų laikas", 2008 m. balandžio 1 d., Nr.24(371).

 

2008-03-04 - SUSITIKIMAS SU TAURAGĖS APSKRITIES LDK KĘSTUČIO ŠAULIŲ 7-OSIOS RINKTINĖS VADU, ATSARGOS MAJORU ALGIRDU GENIU

Kovo 4 d. rytmetį mokyklą aplankė Tauragės apskrities LDK Kęstučio Šaulių 7-osios rinktinės vadas, atsargos majoras Algirdas Genys. Svečias mokytojus ir mokinius supažindino su Šaulių sąjunga, jos veikla, organizuojamas stovyklas ir ateities planais. Kvietė mokinius stoti į Šaulių sąjungą ir Šimkaičiuose įkurti Šaulių sąjungos būrį. Tai buvo pirmoji mokinių pažintis su Šaulių sąjunga, kuri labai sudomino mokinius. Daugelis mokinių žada įsilieti į Šaulių sąjungos gretas.  

Keletas susitikimo akimirkų čia...

 

2008-02-29 - DEŠIMTOKŲ ŠIMTADIENIS

Šimtadienio šventė ypač svarbi dešimtokams. Tai ne tik linksmų pokštų, juoko, žaidimų, bet ir pamąstymų ir išbandymų metas. Atrodo, iki egzaminų dar taip toli, visas 100 dienų, o kartu – tiek nedaug, vos trys mėnesiai skiria dešimtokus nuo pirmo reikšmingo posūkio jų mokykliniame gyvenime.

Šia proga ypatingai retą vasario 29 dieną devintokai surengė šventę dešimtokams. 15 šiais metais mokyklą baigsiančių dešimtokų nuo pat ryto turėjo devintokams “įrodinėti”, ką išmoko per 10 metų. Devintokai savo vyresnius draugus visus tuos metus neblogai sekė, kad net sukūrė specialiai šimtadieniui skirtą dešimtokų šaržą, prie kuriuo tą dieną būriavosi visi mokyklos mokiniai ir darbuotojai. Po pietų devintokai sukvietė dešimtokus ir juos visus 10 metų mokiusius mokytojus į aktų salę. Kad pakliūtų į salę, dešimtokams teko paplušėti – atlikinėti devintokų sugalvotas užduotis. Salėje vyravo tik šventinė nuotaika. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius, klasės auklėtoja, sėkmes palinkėjo ir devintokai, kurie įteikė žaismingus pusatestačius su mokinių karikatūromis ir jumoristiniais dalykų įvertinimais. Išradingos ir gražios šventės pabaigoje įneštas didžiulis tortas su fejerverkais. Niekas nepastebėjo kaip greitai prabėgo laikas  įspėdamas, kad šventė baigiasi. Šimtadienio diena baigėsi diskoteka.

Šimtadienio akimirkos čia...

 

2008-02-26 ir 02-29 - PRADINIŲ KLASIŲ ŠAŠKIŲ VARŽYBOS

Paskutiniąją vasario savaitę mokykloje vyko pradinių klasių šaškių varžybos. Vasario 26 dieną varžėsi I-II klasių mokiniai, o vasario 29 dieną prie šaškių lentų rungėsi III-IV klasių mokiniai. Iš kiekvienos grupės dalyvavo po 14 mokinių. I-II klasių grupėje prizines vietas iškovojo: 1 vietą - Vakaris Mileris (1 kl.), 2 vietą - Airidas Gudžiūnas (1 kl.), 3 vietą - Aironas Pocius (2 kl.), o III-IV klasių grupėje prizines vietas iškovojo trečiokai: 1 vietą - Kornelijus Mickys, 2 vietą - Karolina Dobilaitytė, 3 vietą - Karolis Minialga.

Varžybų akimirkos čia...

 

2008-02-15 - LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS 90-ČIUI SKIRTA DIENA

Kiekviena Vasario 16-oji yra atsigręžimo į praeitį, pagarbos tautos patirčiai diena; diena, kai labiau negu kurią kitą dieną išgyvenamas išdidus buvimo lietuviu jausmas. Laisvės kaina ir vertė prisimenama ir kas kartą išgyvenama, kai išaušta dienos, pažymėtos ypatingo įvykio ženklu. Šiemet sukanka 90 metų, kai lietuvių tauta pasirinko laisvę. Ypač jaunajai kartai svarbu suvokti šios dienos prasmę, neužmiršti ir nenuvertinti jos. Todėl šiemet mokykloje šios dienos sukakčiai pažymėti buvo skirta visa diena. Ši diena buvo minima kartu su Šimkaičių kultūros centru. Ne tik vyko iškilmingas minėjimas, bet Lietuvos nepriklausomybės 90-čiui buvo skirtas tinklinio turnyras, kuriame varžėsi ne tik mokiniai, bet sportinę aprangą buvo užsidėję ir mokyklos darbuotojai bei Šimkaičių kultūros centro žmonės.

Šią dieną paminėjo ir mažieji ugdytiniai. Ryte darželyje vyko popietė "Lietuviais esame mes gimę", o vidurdienį ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai atvyko į iškilmingą minėjimą mokyklą.

Diena pasibaigė apdovanojimų ceremonija sporto salėje.

Šios dienos akimirkos čia...

 

2008-02-14 - ŠV. VALENTINO DIENA

Kiekvienais metais mūsų mokykloje švenčiama Šv. Valentino diena. Tai tapo kaip ir mūsų mokyklos tradicija. Tai ne tik įsimylėjėlių šventė, bet ir žmonių, kurie moka skleisti gėrį ir šilumą, diena.

Šiemet Vasario 14-osios rytas prasidėjo šilta šypsena, gražiais žodžiais, tradiciškai ant veido buvo klijuojamos širdutės, įteikinėjamos atvirutės, dovanėlės.

Po pietų, visi rinkosi į aktų salę, kur vyko renginys Šv. Valentino dienai paminėti. Renginį suruošė vyresnieji mokyklos mokiniai. Jiems padėjo dramos būrelio vadovė Loreta Stasiūnaitė. Mokiniai dainavo, pokštavo, poruose dalyvavo įvairiose atrakcijose, atlikinėjo vedančiųjų pateiktas užduotis. Didžiausią įspūdį paliko mokinių paruoštos vaidybinės situacijos. Po renginio vyko diskoteka.

Meilės dienos akimirkos čia...

 

2008-02-05 - UŽGAVĖNĖS DARŽELYJE

Vasario 5 dienos popietę ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėse (darželyje) vyko Užgavėnių šventė "Žiema žiema, bėk iš kiemo". Kaip mažieji ugdytiniai linksminosi: šoko, dainavo, žaidė, degino Morę siūlome susipažinti čia...

 

2008-01-11 - TAUTOS ATMINTYJE GYVI

Iš pat ankstyvo ryto mokiniai atėję į mokyklą, rado I-ame aukšte parengtą pradinių klasių piešinių parodėlę, o II-asis mokyklos aukštas mokinius pasitiko Sausio 13-osios aukų nuotraukomis, degančiomis atminimo žvakelėmis, įspūdingu stendu "Niekas negali nugalėti tautos, einančios į laisvę".

Per trečiąją pamoką aktų salėje rinkosi mokyklos bendruomenė į Sausio 13-ajai skirtą minėjimą "Tautos atmintyje gyvi". Po Tylos minutės ir Lietuvos himno, visi išklausė mokytojo Jono Milerio istorijos pamokas apie tai, ką Lietuvai ir mums visiems reiškia 1991 m. Sausio 13-osios įvykiai. Mokiniai, kuriems pasirengti padėjo mokytoja Dalia Aurelija Milerienė, skaitė eiles. Skambėjo mokytojos Renatos Girdzijauskienės parengta daina ir šokis "Laisvė". Susirinkusieji salėje jautė savo širdimi ne tik žvakelių plevenimą, bet ir 1991 m. Sausio 13-osios istorinį reikšmingumą.

Šios dienos akimirkos čia...

 

2007-12-20-12-21- KALĖDŲ ŠVENTINIAI RENGINIAI

Prieš prasidedant renginiams žvilgtelėkite, kaip buvo papuošti mokyklos koridoriai ir aktų salė. Užsukite čia...

Gruodžio 20 dieną 11 val. Kalėdų senelis aplankė 1-5 klasių mokinius. Buvo atvykęs jis ne vienas, o su visu pulku pagalbininkų. Mažieji mokinukai buvo sužavėti parodytu spektakliuku ir iš Kalėdų senelio gautomis dovanėlėmis ir individualiomis padėkomis už konkrečius nuopelnus. Išvykus seneliui pas kitus vaikučius, šventiškai papuoštose klasėse vyko žiburėliai: dovanų keitimasis, vaišinimasis, žaidimai, šokiai ir kt.

Šios dienos šventinės akimirkos čia...

Tą pačią gruodžio 20 dieną Kalėdų senelis su palyda buvo užsukęs ir į darželį, pas pačių mažiausiųjų mokyklos ugdytinių. Kaip jie buvo sutikti galite susipažinti čia...

Kitą gruodžio 21 dieną 12 val. atvyko Kalėdų senelis ir pas 6-10 klasių mokinius. Tačiau kitaip, negu kaip pas mažuosius, Kalėdų senelis atvyko vienas. Šį kartą jis norėjo pamatyti mokinių iš anksto paruoštas programėles, o tik po to įteikti "užsidirbtas" dovanėles. O mokiniai paplušėjo ir parodė savo išradingumą. Kiekviena klasė parengė pačių sukurtą "Kalėdinę pasaką". Šeštokai pademonstravo akrobatinius triukus, septintokai suvaidino pasaką "Kaip gunčiukai vogė Kalėdas", aštuntokai atliko Kalėdinės dainos režisuotą pasirodymą, devintokai parodijavo "Le Broniaus šou", o dešimtokai įsikūnijo į sveikinimo koncerto personažus: "Česlovą ir Ingą", "Yvos mergaites" ir "Grūdą".

Po klasių pasirodymo mokyklos pavaduoja ugdymui padedama Kalėdų senelio teikė mokiniams padėkas, diplomus, dovanas už įvairius nuopelnus. Naujiena šiemet buvo mokyklos direktoriaus įsteigtos trys nominacijos: "Geras mokinys 2007", "Geresnis mokinys 2007" ir "Geriausias mokinys 2007".

Po dovanų įteikimo vyko vakaronės klasėse ir Kalėdinė diskoteka mokyklos aktų salėje.

Kalėdinės akimirkos čia...  

 

2007-12-13-12-24- KALĖDINIŲ NETRADICINIŲ EGLUČIŲ PARODA „SAVO KŪRYBIŠKUMU PADĖK SAUGOTI GAMTĄ"

Nuo gruodžio 13 dienos mokyklos koridorius puošia Kalėdinių netradicinių eglučių paroda. Visų klasių mokiniai, pasitelkę fantaziją ir išmonę, kūrė Kalėdines eglutes.

Pasigrožėti mokinių sukurtomis eglutėmis galite čia...

 

2007-12-01-12-31- DALYVAVIMAS BENDRUMO AKCIJOJE "KALĖDINIS SVEIKINIMAS VIENIŠAM ŽMOGUI"

5-10 klasių mokiniai nutarė įsitraukti į Valstybinio psichikos sveikatos centro (http://www.vpsc.lt) organizuojamą Kalėdinę bendrumo akciją "Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui". Daugiau informacijos apie šią akciją rasite čia...

Iki gruodžio 20 dienos mokiniai kūrė Kalėdinius atvirukus, sveikinimus. 10 geriausių darbelių nuvežėme į Raseinių ligoninę, kurie pasieks vienišus žmones.

Už dalyvavimą akcijoje iš Valstybinio psichikos sveikatos centro gavome padėką.

Su mokinių sukurtais geriausiais darbeliais galite susipažinti čia...

 

2007-12-10- SUSITIKIMAS SU BUVUSIU MOKYKLOS MOKINIU ZIGMU ŠIMKUMI "SMETONIŠKĄJĄ MOKYKLĄ PRISIMINUS"

Mokyklos jaunųjų kraštotyrininkų ir žurnalistų būrelio nariai pakvietė vyresnių klasių (6-10 kl.) mokinius į susitikimą su buvusiu mokyklos mokiniu Zigmu Šimkumi. Svečias mokiniams papasakojo apie "Smetoniškus" laikus, prisiminimais dalijosi apie tuometinę pradžios mokyklą. Akcentavo, kad anksčiau mokykloje mokiniai būdavo labai drausmingi, pareigingi, prieš pamokas reikėdavo sukalbėti maldelę. Nors svečiui jau 83-eji, tačiau jis su mokiniais bendravo linksmai, su jumoru.

Susitikimo akimirkos čia...

 

2007-11-29 SUSITIKIMAS SU JURBARKO VIEŠOSIOS POLICIJOS VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS PREVENCIJOS POSKYRIO NEPILNAMEČIŲ REIKALŲ PAREIGŪNŲ VEIKLOS GRUPĖS SPECIALISTAIS

1-5 klasių mokiniams teko pabendrauti su Jurbarko viešosios policijos viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistais Mariumi Jazukevičiumi ir Giedre Ribinskaite. 

Susitikimo akimirkos čia...

 

2007-11-20- VAIKŲ TEISIŲ KONVENCIJOS DIENA

Lapkričio 20-oji – Tarptautinė vaiko teisių konvencijos diena. Vaiko teisių konvencijos 33 straipsnis sako: „Valstybė dalyvė siekia visomis reikiamomis priemonėmis apsaugoti vaiką ir jauną žmogų nuo narkotinių priemonių vartojimo. Vaikų negalima įtraukti į narkotinių medžiagų gamybą, vartojimą ir prekybą...” Šios dienos paminėjimo proga mokinių taryba parengė mokykloje stendą ir paruošė mokiniams lankstinuką. Mokinius kuravo mokyklos soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė. Su lankstinuku siūlome susipažinti čia...

 

2007-10-25- LINKSMASIS RUDENĖLIS

Pradinių klasių mokiniai su savo auklėtojomis mokykloje surengė rudenėlio šventę "Linksmasis rudenėlis". Rudens gėrybėmis išpuošė mokyklos koridorius, klases bei pasipuošė patys. Vyko mokinių parodėlė, kurioje buvo gausu įvairių gaminių iš daržovių, uogų, lapų. Po parodos visi 1-4 klasių mokiniai ir jų auklėtojai rinkosi į sporto salę sportinėms rungtims ir žaidimams. Dalyvavusios klasės buvo sugalvojusios po keletą įdomių rungčių. Pasibaigus rungtims ir žaidimams, visi šventės dalyviai buvo apdavonoti padėkomis. Lauksime kitų metų rudenėlio šventės.

Pradinukų šventės akimirkos čia...

 

2007-10-25- MOKINIŲ TARYBOS AKCIJA "KAPINIŲ APLINKOS TVARKYMAS"

Mokinių tarybos iniciatyva buvo surengta akcija "Kapinių aplinkos tvarkymas". Saulėtą spalio 25 d. vidurdienį 7-10 klasių mokiniai įsiruošė į Šimkaičių miestelio kapines tvarkyti nelankomų kapų, grėbti nukritusių lapų, rinkti šiukšles. Visi dirbo noriai, grįžo į mokyklą su pakilia nuotaika.

Akcijos foto čia...

 

2007-10-18- PENKTOKŲ KRIKŠTYNOS

Spalio 18 dienos popietę, penktos klasės mokiniai rinkosi į krikštynas. Visi šių metų penktokai mokykloje mokėsi jau 4 metus. Jų „krikštatėviai“ - 6 klasės mokiniai. Įdomu buvo penktokėliams atlikti įvairias užduotis, o jos buvo gana sudėtingos, reikalaujančios išradingumo.  Po to visi buvo oficialiai pakrikštyti, gavo piratų krikštynų liudijimus, kad priemė krikštą. Renginys patiko visiems - ir „krikštatėviams“, ir penktokams. Namo skirstėsi linksmi, kupini įspūdžių. Linksmiausios akimirkos čia....
 

2007-10-11- PIRMOKŲ KRIKŠTYNOS

Spalio 11 dieną Šimkaičių pagrindinės mokyklos senbuviai - ketvirtokai su savo klasės auklėtoja Renata Girdzijauskiene priešakyje atliko savo šventą pareigą ir pakrikštijo pirmokus. Ketvirtokai į krikštynų apeigas sudėjo visą savo išmonę, atskleidė neišsemiamas kūrybiškumo gelmes. Pirmokai, savo ruožtu, laisva valia sutiko būti krikštyjami, o kai kurie netgi sugebėjo krikštynomis pasidžiaugti. Nuotraukos iš pirmokų krikštynų čia...
 

2007-10-05- MOKYTOJŲ DIENA

Mokytojų diena - viena iš linksmmiausių mokyklos švenčių. Šią dieną mokyklos vadovais tampa dešimtokai, kurie veda pamokas, organizuoja budėjimą ir kitą veiklą mokykloje.

Nuo ankstaus ryto mokykloje netilo šurmulys - mokiniai laukė mokytojų. Mokyklos koridorius ir mokytojų kambarį puošė gėlės, rankdarbiai, plakatai su linkėjimais mokytojams.  Dešimtokai, tapę tos dienos "mokytojais" stengėsi iš visų jėgų.  Suskambus skambučiui, visi mokiniai laukė mokytojų. Gražiais posmais dešimtokai pasveikino mokytojus, įteikė gėlių ir pakvietė į pamokas. Žurnalistų būrelio nariai padovanojo kiekvienam mokytojui mokytojų dienos proga išleistą pirmąjį mokyklos laikraštuko numerį "Plunksnelė". Direktoriumi tapęs Gintaras prižiūrėjo mokykloje tvarką, pasirūpino net ir kameromis. Buvo filmuojama visur: lauke, koridoriuose, mokytojų kambaryje, aktų salėje.  Mokytoja Lauryna vedė lietuvių kalbos pamoką. Vieną dieną mokiniais tapę mokytojai buvo ypač aktyvūs, stengėsi gerai atlikti užduotis.

Pasibaigus pamokoms, dešimtokai pakvietė į aktų salę "teismui". Klasių auklėtojus ir kitus mokytojus sveikino mokiniai, kurie mokytojus prašė atlikti įvairias šmaikščias užduotis. Skambėjo dainos, posmai, linkėjimai. Džiaugėmės, kad į šventę atėjo ir Šimkaičių seniūnijos darbuotojai. Šventės akimirkos čia....

 

2007-09-26- EUROPOS KALBŲ DIENA

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Nuo tada Europos kalbų diena minima kasmet rugsėjo 26 d., atkreipiant visuomenės dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, supažindinant su daugybe Europoje vartojamų kalbų ir skatinant kalbų mokymąsi visą gyvenimą. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Neatsiliko nuo Europos kitų šalių ir Šimkaičių pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai bei kiti mokyklos bendruomenės nariai. Šią dieną skyrė Europos kalbų dienai. Visų dalykų pamokose buvo atliekamos užduotys, susijusios su kalbomis, knyga...

Pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis, apart pamokų, šią dieną paminėjo ir Šimkaičių miestelio bibliotekoje.

O 5-10 klasių mokiniai po 5 pamokų susirinko mokyklos aktų salėje į bendrą renginį, kuriame parodė paruoštą programėlę (šventės akimirkos čia....). Programą mokiniams paruošti padėjo lietuvių kalbos vyr. mokytoja Dalia Aurelija Milerienė.

 

2007-09-01

Rugsėjo 1-osios šventė

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2008-06-27

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas