JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

SUSITIKIMAS SU VYGAUDU UŠACKU TAURAGĖJE

 

Gegužės 29 d. buvome pakviesti į susitikimą Tauragėje su buvusiu Lietuvos ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje, buvusiu LR užsienio reikalų ministru, dabartiniu ES misijos Afganistane vadovu Vygaudu Ušacku, kuris yra ir vasaros poilsio stovyklų rėmėjas. Į Tauragės kraštą jis atvažiavo, nes jam įdomu, kaip dabar sekasi buvusiems projektų partneriams, ar turėjo kokios nors įtakos puoselėjant vaikų vertybines nuostatas vykdyti vaikų vasaros poilsio projektai, išvykos į teatrus, sužinoti kuo dabar gyvena ir džiaugiasi mokykla.

Į susitikimą vyko septintokė Evelina ir du devintokai Deividas ir Dovydas. Juos lydėjo soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė ir pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė. Svečias susirinkusiems papasakojo apie darbą ir gyvenimą Afganistane.

 

Prisiminkime. 2009 metais "Valstiečių laikraščio" labdaros fondas "Kaimo vaikai", kuriuo globėjai yra ambasadorius Vygaudas Ušackas ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė 4000 litų parėmė mūsų mokyklos socializacijos projektą. Už šio fondo skirtas lėšas 2009 m. rugsėjo 29 dieną buvo surengta ekskursija į Vilnių socialiai remtiniems mokiniams. 50 asmenų grupė (42 mokiniai ir 8 lydintys mokytojai) gido vedami aplankė įdomiausius Vilniaus lankytinus objektus, o vakare Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrėjo 2 veiksmų operą vaikams "Mažasis princas". 

Ekskursijos įspūdžiai ir foto čia...

 

Akimirkos iš susitikimo

Foto Nijolės Jurkšaitienės

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2012-05-30

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas