JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

IŠVYKA Į SPEKTAKLĮ "ŠKAC, MIRTIE!"

 

Kovo 27 dieną, minint Tarptautinę teatro dieną, dvylika 8-10 klasių mokinių ir juos lydinti soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė vyko į Jurbarko kultūros centrą žiūrėti vaikų ir jaunimo teatro spektaklį pagal Saulių Šaltenį ,,Škac, mirtie!". Prieš spektaklį visus su teatro diena sveikino Jurbarko vaikų ir jaunimo teatro vadovė Birutė Šneiderienė, susirinkusiems gražaus pavasario palinkėjo Jurbarko „Lions“ klubo prezidentė Irena Kaminskienė.

Nuoširdžiai dėkojame Jurbarko „Lions“ klubui už puikią dovaną - suteiktą išskirtinę galimybę nemokamai pamatyti šį spektaklį. „Lions“ klubas kiekvienai mokyklai skyrė 12 vietų plius lydinčiam asmeniui. Apmokėjo ne tik spektaklio, bet ir važiavimo išlaidas. Ačiū jiems!

 

 

Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie…” galima būtų pavadinti lietuviškuoju „Romeo ir Džiuljetos“ variantu.

Tai švelnus ir nostalgiškas pasakojimas apie Andrių ir Liuką - du jaunus žmones iš besivaidijančių šeimų. Apie naivią ir visagalę pirmąją jų meilę, apie absurdišką dviejų šeimų nesantaiką, griaunančią šiltus ir trapius jausmus. Tai pasakojimas, kuriame susipina komedija ir farsas, lyrika ir drama. 

Šioje pjesėje jaunuoliai nenusižudo, tačiau judviejų meilės istorijai nelieka abejingi nei suaugusieji, nei paaugliai. Būtent jiems ir skiriamas šis spektaklis – nemirtingos meilės ir dramatiško išsiskyrimo istorija.

Andrius: Esu visai nepiktas ir visiškai neliūdnas...Išeinu iš savo vaikystės namų… Ir kartoju išeidamas: škac pykčiui... škac mūsų vienatvei... škac mūsų melui ir neapykantai, ir tau, senatve, škac  sakau... ir tau, mirtie, škac …nuo mano ir jūsų gimtų namų... škac, mirtie, škac, nes šitas pasaulis nuostabus!!!

 

 

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2012-04-02

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas