JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

VAISTININKO VIRGILIJAUS SKIRKEVIČIAUS PASKAITA

 

Gegužės 27 dieną mokykloje lankėsi Kauno medicinos universiteto lektorius, vaistininkas, žolininkas, liaudies medicinos ekspertas Virgilijus Skirkevičius, kuris mokyklos bendruomenėms nariams skaitė paskaitą apie sveiką gyvenseną, taisyklingą vaistažolių vartojimą. Dėkojame lektoriui už labai įdomiai pravestą paskaitą. Visiems labai patiko, abejingų nebuvo.

 

SVEIKOS GYVENSENOS PATARIMAI JURBARKO RAJONO ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE (parengė Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Toma Voverienė)

 

Pastaruoju metu labai plačiai visur yra rašoma, kalbama apie tai, kaip reikia sulieknėti, atjaunėti ir sveikai bei ilgai gyventi. Vos ne kasdien yra sukuriami nauji dietų receptai, reklamuojami įvairiausi preparatai, plastinės operacijos ar prietaisai, galintys stebuklingai išgydyti žmones. Tačiau visuomenė turi suprasti, kad tokios priemonės tikrai nepakeis pačių žmonių. Pamažu turime įdiegti žmonėms, kad svarbiausias kelias į sveiką ir pilnavertį gyvenimą yra savo asmeninių įpročių ir gyvensenos keitimas. Apie sveikos gyvensenos principus šių metų gegužės 27 d. Jurbarko rajono Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje bendruomenės nariams pasakojo Kauno medicinos universiteto lektorius, vaistininkas, žolininkas, liaudies medicinos ekspertas – Virgilijus Skirkevičius. Susipažinti su taisyklingu vaistažolių vartojimu bei sveikos gyvensenos elementais susirinko 20 bendruomenės narių.

Paskaitos metu lektorius papasakojo apie šiuolaikiško maisto sukeliamus pavojus bei priežastis, išaiškino pagrindinius veiksnius, kurie įtakoja mūsų sveikatą ir savijautą. Taip pat žmonės galėjo susipažinti su žiniomis apie vaistažolių naudą ir grėsmę sveikatai. Po paskaitos gausus būrys žmonių pasiliko su lektoriumi, uždavė jiems rūpimus klausimus bei įsigijo vaistažolių, arbatų.

(Informacija iš www.silalesvsb.lt/?p=941)

 

Informacija taip pat viešinama Jurbarko krašto internetiniame dienraštyje jurbarkiskis.lt (www.jurbarkiskis.lt) Galite susipažinti čia...

 
       
       

Foto Audroniaus Mykolaičio

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2011-06-09

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas