JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

MOKYKLOS BENDRUOMENĖS DIENA -

KAZIUKO MUGĖ 2011

 

 

Kovo 4-oji iš anksto buvo paskelbta Mokyklos bendruomenės diena, todėl organizavome nepamokinę veiklą. Buvo surengta Kaziuko mugė, kuriai ruošėsi visų klasių mokiniai, padedami tėvelių.  Šventėje dalyvauti buvo kviečiami ir miestelio gyventojai. Visi atvykusieji kartu su mokiniais dalyvavo Kaziuko mugėje. Skambanti muzika, dainos ir šokiai viliojo visus į šventę. Renginyje  grojo Šimkaičių kultūros namų liaudiškos muzikos ansamblis „Trivašis“ (vadovas Arūnas Bauža). Smagiai visus nuteikė linksmos muzikantų melodijos ir mokyklos mokinių pasirodymai.

Renginio vedėjai:  muzikos mokytoja Renata Girdzijauskienė ir Šimkaičių kultūros namų renginių organizatorius Arūnas Bauža kvietė visus linksmai praleisti dieną: šokti, dainuoti, pirkti, parduoti. Taip pat visiems labai patiko surengtas „aukcionas“.

Mokyklos sporto salėje jaunieji prekybininkai siūlė savo prekes: čia galėjai įsigyti įvairiausių vaikų pagamintų dirbinių, suvenyrų, ne be mamyčių pagalbos iškeptų skanumynų: bandelių, duonos, spragėsių, pyragėlių... Kiekvienas norėjo savo daiktą parduoti, kad užsidirbtų kelis litus ar sulauktų savo auklėtojos pagiriamojo žodžio.

Mugėje savo dirbinius demonstravo ne tik mokiniai, bet ir jų seneliai. Mūsų mokyklos mokinių: Alfredo ir Mildos Gilvickų močiutė Albina Sabataitienė iš Paulių kaimo demonstravo ir siūlė įsigyti jos pačios nertų ir siūtų rankdarbių. Apie jos skiautinių meno dirbinius buvo rašyta „Šviesos“ laikraštyje.

Niekas iš kermošiaus negrįžo be pyragų, malonių smulkmenų ir geros nuotaikos. Kas įsigijo megztas vilnones kojines, kas surištų beržinių šluotų ar inkilų paukšteliams, ar įvairių skanėstų bei įvairių suvenyrų. Mokiniai ne tik turėjo progą parodyti savo gebėjimus, išmonę, bet ir įgyti praktinių verslumo įgūdžių parduodami savo gaminius. Jei parduoti nepasisekė, darbelius galėjo dovanoti.

Šventės organizatoriai labai dėkingi mokinių tėveliams, klasių auklėtojams, mokytojams, kurie padėjo pasiruošti šventei, o taip pat visiems, apsilankiusiems mugėje.

Tikimės, kad tokia pavasariška šventė mokykloje taps tradicine, o vaikai su savo tėveliais ir kitais šeimos nariais renginiui gali ruoštis ištisus metus.

Žurnalistų būrelio "Kūrybinės plunksnos vaikai" informacija

 

Šią šventę viešina Jurbarko krašto internetinis dienraštis jurbarkiskis.lt (www.jurbarkiskis.lt) Galite susipažinti čia...

 
       
Renginio vedėjai Mokinių meninė programa
Šimkaičių kultūros namų liaudiškos muzikos ansamblis "Trivašis" linksmina mugės dalyvius
Jaunieji prekybininkai pasiruošę
       
       
Kiekvienas nori savo daiktą parduoti
  Savo prekyvietę turi įsikūrę ir patys mažiausieji - svečiai iš darželio
       
Tarp jaunųjų prekiautojų ir močiutė iš Paulių kaimo pristatanti savo rankdarbius
Pats pirkimo įkarštis
       
       
Nuotaikingas mokinių pasirodymas
Žaidimai ir rateliai
       
Skelbiamas "Aukcionas"  
Kiekvienas įsigijo malonių smulkmenų ir pasisėmė geros nuotaikos
Mugės pabaigoje - padėkos tėvams bei visiems mugės dalyviams

Foto Evelinos Baranauskaitės (8 kl. mok.), Arūno Baužos, Dalios Aurelijos Milerienės, Audroniaus Mykolaičio, Ingridos Parnarauskienės

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2011-03-08

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas