JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

APLINKOSAUGINĖ AKCIJA "DAROM 2011"

 

Jau trečius metus mokyklos bendruomenė dalyvauja aplinkosauginėje akcijoje „Darom“ ir prisideda prie Lietuvos gamtos valymo bei mokinių gamtosauginės mąstysenos, pilietiškumo ir socialinio aktyvumo skatinimo. Juk visi norime gyventi švarioje aplinkoje ir kas kitas, jei ne mes patys esame už tai atsakingi.

Šiemet mūsų mokykla prie aplinkosauginės akcijos „Darom 2011“ prisijungė balandžio 15 dieną. Kartu su Šimkaičių girininkijos girininku, šios akcijos Šimkaičių miestelyje koordinatoriumi Robertu Šiugžda nuo 10.30 val. iki 13.00 val. buvo tvarkomos Šimkaičių miestelio bei seniūnijos įvairios teritorijos. Tądien vieni tvarkė pagrindinio kelio „Jurbarkas – Raseiniai“ pakeles, einančias per Šimkaičių girininkijai priklausančią teritoriją, kiti patraukė į tarpumiškį link Stakių prieš Paalsio kaimą, treti – lokalizavo sąvartyną, esantį už Paulių kaimo, mažiausieji pradinukai sukosi apie mokyklą, tvarkė pagrindinės Šimkaičių miestelio J. Žemaičio gatvės pakeles. Visų tikslas buvo vienas – padirbėti, kad po žiemos išlindusios šiukšlės atsidurtų ten, kur joms ir vieta - šiukšlių maišuose. Diena pasitaikė graži, todėl dirbti buvo gera.

Iš viso akcijoje dalyvavo 133 asmenys (mokiniai, mokytojai, 4 Šimkaičių girininkijos darbuotojai). Buvo surinktos 3 traktorinės priekabos įvairių šiukšlių. Šiemet pagal galimybes bandyta šiukšles rūšiuoti.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant šią akciją Šimkaičių girininkijos girininkui Robertui Šiugždai bei tariame nuoširdų ačiū visiems akcijos dalyviams. Buvo malonu grožėtis drauge nuveiktu darbu.

 

Šią informaciją viešina Jurbarko krašto internetinis dienraštis jurbarkiskis.lt (www.jurbarkiskis.lt) Galite susipažinti čia...

 
Direktorius supažindina su saugaus darbo taisyklėmis ir akcijos eiga Prieš darbo pradžią nuotaika puiki    
Patys mažiausieji - pirmokėliai tvarkė aplinką aplink mokyklą
       
       
       
       
       
       

Foto Roberto Šiugždos, Jūratės Bladaitienės ir Ingridos Parnarauskienės

 

 

Prisiminkime ir ankstesniais metais vykusias akcijas "Darom":

Gamtos švarinimo akcija "Darom 2010" (2010-04-15)

 

Aplinkos tvarkymo akcija - talka "Darom 2009" (2009-04-18)

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2011-04-21

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas