JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

PIRMASIS DAILYRAŠČIO KONKURSAS "RAŠOM! 2011"

 

Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksta nacionalinis Vinco Kudirkos Dailyraščio konkursas „Rašom! 2011“, kuriam gali dalyvauti ir mokiniai, ir suaugusieji. Konkurso tikslas – išrinkti gražiausią rašyseną turinčius šalies gyventojus bei ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurso organizatoriai: Lietuvių kalbos instituto Lituanistikos židinys ir raštinės reikmenų prekybos UAB „Biuro pasaulis“, globėjas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

Dailyraščio konkursas vyksta dviem etapais (nuostatai čia...).

Pirmasis dailyraščio konkurso etapas vyko mokykloje vasario 15 dieną. Dalyvavo 3-10 mokiniai. Mokykloje geriausiai pavyko dailyraštį parašyti šiems mokiniams: Karinai Andriukaitytei (5 kl.), Karolinai Dobilaitytei (6 kl.), Gabrielei Stasiūnaitytei (7 kl.), Lukui Girdzijauskui (8 kl.), Silvijai Kasputytei (10 kl.).

Dalyvavo dailyraščio konkurse ir pradinukai. Gražiausiai pavyko dailyraštis: trečiokams Žygimantui Šiugždai ir Justinui Petrauskui, o iš ketvirtokų gražiausiai parašė Vilius Pilkaitis ir Jurgita Rėbnerytė.

Malonu, kad savo jėgas respublikiniame dailyraščio konkurse išbandė ir suaugę:  mokyklos pradinių klasių vyr. mokytoja Ingrida Parnarauskienė, Šimkaičių miestelio gyventojas Vytautas Šauklys.

Geriausius dailyraščio darbus vasario 15 dieną išsiuntėme į Vilnių. Lauksime I etapo rezultatų, kurie bus paskelbiami 2011 m. vasario 25 d. Lietuvių kalbos instituto ir UAB Biuro pasaulis interneto svetainėse: www.lki.lt ir www.biuropasaulis.lt, http://www.smm.lt

Žurnalistų būrelio "Kūrybinės plunksnos vaikai" informacija

 
       
       

 

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

Kartais užsukit ir čia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2011-02-18

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas