JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

     

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO DIENA

 

Birželio 11 dieną baigėsi 2009-2010 mokslo metai. Šiemet paskutinę mokslo dieną paskyrėme sporto šventei. Visą pusdienį vyko sportinės varžybos. Tarpusavyje varžėsi 6-9 klasių mokinių komandos kvadrato, virvės traukimo, šuolio iš vietos į tolį, kamuoliuko metimo iš vietos į tolį, estafetės su kliūtimis ir estafetės 4 po 1 ratą bėgimo rungtyse. Taip pat buvo fiksuojami individualūs rezultatai rutulio stūmimo ir kelmo metimo rungtyse.

14.30 val. visi suėjo į mokyklos aktų salę, kurioje vyko mokslo metų užbaigimo šventė ir apdovanojimai. Buvo susumuoti šios dienos ir visų 2009-2010 m.m. rezultatai. Teigiamais įvertinimais baigę mokiniai perkelti į aukštesnę klasę, blogai besimokantiems mokiniams skirti papildomi darbai, įteiktos padėkos už labai gerą ir gerą mokymąsi, puikų mokyklos lankymą, aktyvų dalyvavimą neformaliojo ugdymo veikloje, nuoširdžią pagalbą klasės auklėtojams ir kitus per mokslo metus sukauptus nuopelnus. 

Mokslo metų užbaigimo šventė baigėsi iškilmingu pažymėjimų įteikimo ceremonija 8 ir 10 klasių mokiniams. Šiemet 10 klasių baigė tik 9 mokiniai. Su šių metų vienuoliktąja dešimtokų laida galite susipažinti čia...

Linkime dešimtokams sėkmės renkantis profesiją ir kitą mokymo įstaigą, o visiems kitiems gerai pailsėti per vasaros atostogas ir rugsėjo 1-ąją vėl ryžtingai sugrįžti į mokyklą. Sėkmės!  

 

Rutulio stūmimo ir kelmo metimo rungtys
Virvės traukimo rungtis
Bėgimo su kliūtimis estafetė
Apdovanojimai už sportines rungtis
Įteikiami pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai
Įteikiami pažymėjimai aštuntokams

Foto Audroniaus Mykolaičio ir Jūratės Bladaitienės

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2010-06-14

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas