JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

     

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

PAMOKA - PARODA

"SU ELEKTRA DRAUGAUJU, BET NEIŠDYKAUJU"

 

2009 m. balandžio 15 dieną mokykloje apsilankė AB "VST" komanda, kuri mokiniams dovanojo šviečiamojo pobūdžio pamoką - parodą "Su elektra draugauju, bet neišdykauju".

Mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo akcinės bendrovės „VST“ organizuojamoje akcijoje „Su elektra draugauju, bet neišdykauju!”. Vasario 10 dieną užsiregistravome dalyvauti šioje akcijoje. Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje mokosi daug socialiai remtinų ir spec. poreikių turinčių mokinių. Šiems mokiniams reikalingas prieinamesnis, vaizdingesnis mokomosios medžiagos pateikimas apie elektros keliamą pavojų. Tikimės, kad aplankysite ir mūsų mokyklą“ – rašėme atsakydami į klausimą „Kodėl pamoka – paroda „Su elektra draugauju, bet neišdykauju“ turi atvažiuoti  būtent į mūsų mokyklą?“

O balandžio pradžioje sužinojome, kad „VST“ atstovai po Velykinių atostogų atkeliaus pas mus. Atvyko 3 žmonės, kurie supažindino  mokinius su elektros teikiama nauda bei jos keliamais pavojais. Mūsų mokyklos mažiesiems buvo surengta  egzotinių gyvūnų  paroda – pamoka, atskeidžianti tiek gyvūnų, tiek elektros keliamą pavojų. Kasmet daugėja vaikų, nukentėjusių nuo elektros iškrovos. Kad išvengtų  tokių skaudžių pasekmių, mokinukams buvo vaizdžiai  pateikta kaip saugiai elgtis su elektros prietaisais namuose, kaip nesiartinti prie specialiais ženklais pažymėtų vietų. Paaiškinta, kad vaikai patys turėtų  išvengti pavojaus bei perspėtų draugus.

Pasibaigus pamokai, akcijos rengėjai visiems mokiniams padovanojo po raudoną apyrankę su akcijos užrašu „Su elektra draugauju, bet neišdykauju!” Taip pat visi pamokoje dalyvavę mokiniai pasirašė po plakatu, kad su elektra draugaus, bet neišdykaus.

 
       
       
Gyvūnų parodėlė
      Mokiniai liko patenkinti pamokėle

Foto Jūratės Bladaitienės ir Ingridos Parnarauskienės

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2009-04-20

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas