JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 DARŽELIO RĖMĖJAI

 

Nuo 2007 m. gruodžio 6 dienos palaikome ryšius su Jurbarko lietuvių - švedų draugija. Šiai draugijai vadovauja Audronė Minikevičienė. Plačiau apie šios organizacijos veiklą galite sužinoti jų interneto svetainėje http://www.jurbarkas-svedija.lt .

 

SVEČIAI IŠ ŠVEDIJOS

2012 m. gegužės 11 dieną darželyje lankėsi dvi švedės Inger ir Kristina. Moteris atlydėjo Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkė Audronė Minikevičienė. Jos darželio mažyliams atsiųsdavo megztų pirštinių, kojinių ir kitų rūbelių, įdėdavo žaislų, saldainių.

Viešnios      
       
       

 

VELYKINĖS ŠVEDŲ DOVANOS

Tuoj pat po Velykų, 2012 m. balandžio 10 dieną, darželio ugdytiniai vėl buvo nudžiuginti švedų dovanomis. Mažieji ugdytiniai dėkingi už gautas dovanėles, rūbelius, žaislus. Ačiū už Velykinėmis dovanas.
       
       

 

DĖKOJAME UŽ PAVASARINES DOVANAS

Nuo 2012 m. vasario pabaigos ir visą kovo mėnesį dalinome vaikučiams gautus rūbelius, pirštines ir kitus dėžėse rastus daiktus. Dėkojame už šias pavasarines dovanas.
       
       
       
       

 

DŽIAUGIAMĖS GAUTOMIS PIRŠTINĖMIS

2012 m. vasario pabaigoje gavome vaikiškų rūbelių ir labai daug gražių megztų pirštinių. Pirštines išdalinome ir mokyklos pradinukams bei vyresniems mokiniams. Ačiū, kad mūsų nepamirštate!
       
       

 

ŠVEDŲ DOVANOS ĮTEIKTOS KALĖDŲ PROGA

2011 m. Kalėdiniu laikotarpiu darželio mažieji ugdytiniai džiaugėsi gautais rūbeliais, avalyne, žaislais.
       
       

 

LAUKTUVĖS IŠ ŠVEDIJOS

2011 m. spalio 11 dieną mažieji sulaukė iš Švedijos naujų lauktuvių: rūbelių, avalynės, žaislų. Taip pat mus pasiekė ir dovanėlės Kalėdoms, kurias įteiksime atėjus šventėms. Esame labai dėkingi Jurbarko lietuvių - švedų draugijai, o taip pat ir Kristianstado bendruomenei už nuolatinę paramą.

       
       

 

GARBINGAS SVEČIAS IŠ ŠVEDIJOS

2011 m. balandžio 18 dieną darželyje lankėsi  Švedijos - Lietuvos nacionalinės asociacijos sekretorius Göran Olsson. Jį atlydėjo Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkė Audronė Minikevičienė.

 

VELYKINĖS ŠVEDŲ DOVANOS

2011 m. balandžio 8 dieną darželis parsivežė dovanų. Mažieji ugdytiniai dėkingi už gautus drabužėlius, avalynę, žaislus. Visi labai džiaugiasi gautomis Velykinėmis dovanomis ir siunčia nuoširdų ačiū Kristianstado bendruomenėms žmonėms ir Jurbarko lietuvių - švedų draugijai.
Vaikučiai renkasi parvežtas dovanas, matuojasi rūbelius
       
Be galo džiaugiasi naujais žaislais

 

NUPIRKTA NAUJA VIRYKLĖ

2011 m. balandžio 6 dieną už švedų skirtas lėšas 1100 Lt darželis nusipirko naują viryklę. Ją parinkti ir nupirkti padėjo Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkė Audronė Minikevičienė. Nuoširdžiai dėkojame pirmininkei ir visai Švedijos Kristianstado bendruomenei už nuolatinę paramą.
       

 

GAUTI KETURI PADĖVĖTI KOMPIUTERIAI

2010 m. vasarą mūsų rėmėjai atvežė mums 4 padėvėtus švediškus kompiuterius. Komplektuose nebuvo tik monitorių. Gautus kompiuterius mes patys pertvarkėme į lietuvių kalbą ir šiuo metu jais naudojamės. Vieną kompiuterį pasiėmė darželis, o likusius tris pastatėme mokykloje pradinių klasių kabinetuose. Už gautus kompiuterius tariame nuoširdų ačiū!

 

ĮSIGYTOS NAUJOS ŽALIUZĖS

2009 m. spalio pabaigoje vėl mus pradžiugino nuolatiniai mūsų rėmėjai - Jurbarko lietuvių - švedų draugija skirdama mums 1500 Lt įsigyti naujoms žaliuzėms. Žaliuzes įsigijome lapkričio pradžioje. Dar kartą nuoširdžiai dėkojame Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkei Audronei Minikevičienei už rūpestį, o Švedijos Kristianstado bendruomenei už nuolatinę paramą.
Mažieji prie ką tik pakabintų naujų žaliuzių

 

DŽIAUGIAMĖS GAUTAIS INDAIS IR ŽAISLAIS

2009 m. spalio pradžioje iš Švedijos mus pasiekė indų ir žaislų siunta. Tai labai nudžiugino mūsų mažuosius ugdytinius. Šiuo sunkmečio laikotarpiu mums yra brangus ir mielas kiekvienas gautas daiktas.
Smaguriaujama iš gautų indelių    
Ypač vaikai pamėgo dovanotas dėliones  

 

ŠVEDŲ DOVANA - NAUJAS ŠALDYTUVAS DARŽELIUI

2009 m. birželio 30 dieną už švedų skirtas lėšas 1300 Lt darželis nusipirko naują šaldytuvą. Jį parinkti ir nupirkti padėjo Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkė Audronė Minikevičienė. Nuoširdžiai dėkojame pirmininkei ir visai Švedijos Kristianstado bendruomenei.
Naujasis šaldytuvas

 

ŠVEDŲ DOVANOS MOTINOS DIENOS PROGA

2009 m. balandžio 27 dieną darželis parsivežė dovanų. Plačiau apie gautas dovanas čia...

 

KALĖDINĖS ŠVEDŲ DOVANOS

2008 m. gruodžio 11 dieną darželyje apsilankė Jurbarko lietuvių - švedų draugijos pirmininkė Audronė Minikevičienė. Ji nuo Švedijos Kristianstado bendruomenės atvežė Kalėdinių dovanėlių ir žaislų mūsų darželio mažiesiems ugdytiniams. Plačiau apie šį vizitą čia...

 

GAUTA LABDARA IŠ ŠVEDIJOS

2008 m. kovo 26 dieną darželis sulaukė labdaros iš Švedijos Kristianstado miesto. Plačiau apie tai čia...

 

PIRMAS SUSITIKIMAS

2007 m. gruodžio 6 dieną įvyko pirmas susitikimas su Jurbarko lietuvių - švedų organizacija. Apie tai čia...

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2012-05-25

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas