JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

 

Sveiki atvykę į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos svetainę

Titulinis

Mokyklos istorija

Mokyklos dokumentai

Ugdymas

Mokiniai

Personalas

Mokyklos skyriai

PIT

Naudingos nuorodos

Kontaktai

 

 

http://plunksna.visiems.lt

 

 

 

 

EKSKURSIJOS, IŠVYKOS 2007-2008 M.M.

 

2008-06-11- EKSKURSIJA Į KLAIPĖDĄ 

Birželio 11 dieną mokyklos jaunieji šauliai vyko į Klaipėdą. Teko galimybė pabuvoti Lietuvos Kariniame jūrų laivyne, kuriame mokiniai buvo susipažinti su kario profesija. Taip pat buvo apsilankyta Kalvystės muziejuje, pasivaikščiota Baltijos pajūriu, apžiūrėtas Klaipėdos molas.   

Ekskursijos akimirkos čia...

 

2008-06-05- IŠVYKA Į VIEŠVILĖS PASIENIO UŽKARDĄ 

Birželio 5 dieną 20 vyresnių klasių mokinių vyko į Viešvilės pasienio užkardą. Mokiniams šią kelionę padėjo suorganizuoti ir juos lydėjo atsakingos už mokyklos PIT'ą mokytoja Loreta Milerienė ir soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė.   

Išvykos akimirkos čia...

 

2008-06-03- EKSKURSIJA Į VILNIŲ IR TRAKUS 

Birželio 3 dieną 6-10 klasių mokiniai keliavo į Vilnių ir Trakus. Vilniuje aplankė Genocido aukų muziejų, Gedimino pilį, pabuvojo Akropolyje. O grįždami namo užsuko į Trakus pasigrožėti Trakų pilimi bei įspūdingu kraštovaizdžiu.   

Ekskursijos akimirkos čia...

 

2008-05-30- EKSKURSIJA Į DRUSKININKUS 

Gegužės 30 dieną 5-10 klasių mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Druskininkus. Ši kelionė buvo edukacinė programa "Tavo pamokos Druskininkų vandens parke ir miesto muziejuose", suskirstyta į 3 pamokas. Pirmoji pamoka buvo gamtos pažinimo, kuri vyko miško muziejuje "Girios aidas". Antroji - sveikatingumo ir pirties kultūros pamoka buvo pravesta Druskininkų vandens parke. Kaip niekad, ši pamoka buvo labai ilga, truko net tris valandas. Tačiau mokiniams tai buvo džiaugsmas. Jie buvo supažindinti su pirties kultūra, papročiais, tradicijomis, galėjo išbandyti vandens aerobiką vandens pramogų didžiajame baseine, atlikti įvairias vandens rungtis. Laikas prabėgo labai greitai. Trečioji pamoka buvo istorijos ir vyko Grūto parke. Po valandą trukusios pamokos mokiniai neskubėjo namo, dar ilgai vaikščiojo po parką, įdėmiai apžiūrėjo visas sovietines skulptūras, mini zoologijos sodą, suposi supynėse, žaidė, pokštavo.  

Ekskursijos akimirkos čia...

 

2008-05-22- EKSKURSIJA Į ANYKŠČIUS 

Gegužės 22 dieną pradinių klasių mokiniai pabuvojo Anykščiuose. Pažintis su Anykščiais prasidėjo prie Puntuko akmens. Vėliau aplankyta Jono Biliūno sodyba, Arklio muziejus, Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnis. Arklio muziejuje susipažinta su tautodailininko Jurgio Kazlausko drožinių ekspozicija, o prie muziejaus norintiems suteikta galimybė pajodinėti arkliu. Linksmai laikas praleistas bėgiojant po Vorutos piliakalnį, išbandant savo taiklumą šaudant iš lanko. Paskutinė šios ekskursijos sustojimo vieta buvo "Laimės žiburys".  

Ekskursijos akimirkos čia...

 

2008-05-07- IŠVYKA į SMALININKŲ TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLĄ

Gegužės 7 dieną 20 IX-X klasių mokinių vyko į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą. Mokiniai, kuriuos lydėjo atsakinga už mokyklos PIT'ą mokytoja Loreta Milerienė ir IX klasės auklėtoja Asta Tautkienė, vyko susipažinti su šia mokykla, domėjosi mokinių priėmimo į šią mokyklą tvarka ir mokymosi jose sąlygomis. Ką jie matė - užfiksuotos akimirkos čia...

 

2008-05-06- IŠVYKA Į "KINOBUSĄ" JURBARKO KULTŪROS CENTRE

Viešoji įstaiga „Kultūrinių projektų centras“, jau antrus metus vykdo edukacinį-kultūrinį projektą vaikams ir jaunimui „KINO BUSAS“. Sulaukęs didelio pasisekimo ir susidomėjimo praeitais metais, projektas auga tiek kokybiškai, tiek kiekybiškai. Pagrindinė projekto idėja yra nekomerciniais tikslais padaryti kiną prieinamu jaunimui visoje Lietuvoje.

Kino Buso autobusiukas su skandinaviškais ir lietuviškais filmais vaikams ir jaunimui 2008 m. gegužės 6 dieną užsuko ir į Jurbarką. Pasižiūrėti Jurbarko kultūros centre rodomų filmų išvyko dvi mūsų mokyklos grupės. Į seansą, skirtą vaikams nuo 6 iki 11 metų išvyko 20 ketvirtos ir penktos klasės mokinių. Jos lydėjo klasių auklėtojos Renata Girdzijauskienė ir Loreta Stasiūnaitė. O į seansą, skirtą jaunimui nuo 12 iki 18 metų su mokyklos soc. pedagoge Loreta Kavaliauskienė išvyko 14 septintos - dešimtos klasių mokinių.

 

2008-02-13- IŠVYKA Į ŠILUVĄ

Vasario 13 d. 20 mokinių (iš jų 7 iš Stakių skyriaus) vyko į Jurbarko dekanato mokytojų ir mokinių dieną Šiluvoje, skirtą Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo 400 metų jubiliejui. Mokinius lydėjo dorinio ugdymo (etikos) mokytojos Birutė Deniginienė ir Renata Sancevičienė.

 

2007-11-28- AIDS DIENOS MINĖJIMAS JURBARKO KULTŪROS CENTRE

Jurbarko kultūros centre lapkričio 28 d. buvo paminėta AIDS diena. Į minėjimą vyko ir 20 mūsų mokyklos 8-10 klasių mokinių (2 mokiniai iš Stakių skyriaus). Mokinius lydėjo istorijos mokytojas Jonas Mileris ir Stakių skyriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Masaitienė. Atvykusius mokinius pasveikino šokių grupė "Era". Trumpą pranešimą perskaitė Švietimo skyriaus vyr. specialistė Zita Tytmonienė. Mokiniams teko galimybė iš arčiau pamatyti ir išgirsti "Kelias į žvaigždes 2" atstovų Baggy B ir Simonos dainų.

Renginio akimirkos čia...

O mokykloje paminint AIDS dieną soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė, kartu su mokinių taryba paruošė mokykloje stendą ir išleido lankstinuką, su kuriuo siūlome susipažinti čia...

 

2007-11-14- IŠVYKA Į JURBARKO KULTŪROS CENTRĄ

Jurbarko kultūros centras lapkričio 14 d. kvietė mokinius pasižiūrėti Vilniaus raganiukės teatro 1 val. trukmės nuotaikingo muzikinio spektaklio "Lokys ir mergaitė". Spektaklio vyko pasižiūrėti ir mūsų mokyklos 25 pradinių klasių mokiniai. Juos atlydėjo mokytojos Jūratė Bladaitienė ir Audronė Klimaitienė. Pradinukai pamatė nuotaikingą muzikinę istoriją apie mergaitę, kuri pasiklydo miške ir sutiko... mešką. Meška visuomet troško būti žmogumi, bei gyventi su žmonėmis, tačiau nemokėjo elgtis taip, kaip elgiasi žmonės. Grįžo mokiniai patenkinti, tarsi pasakos personažuose atpažinę save. Įsiminė mokiniams pasakoje sutiktos didžiausios dorybės - pagarba, išmintingumas, gailestingumas ir draugiškumas. Vykę mokiniai ir spektaklio akimirkos čia...

 

2007-10-20- EKSKURSIJA Į KLAIPĖDĄ

Su mokyklos socialine pedagoge Loreta Kavaliauskiene 10 mokinių ankstų rytmetį iškeliavo į Klaipėdą. Nemokamą kelionę mokiniams suorganizavo Jurbarko rajono tarybos narė Zita Sorokienė ir Seimo narys Bronius Pauža. Jos dėka daugelis mokinių Klaipėdos jūrų muziejuje ir delfinariume pabuvojo pirmą kartą. Visiems be galo patiko delfinų pasirodymai. Įdomiausios akimirkos čia...

Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos mokinė Aušra Volkutė rajoniniame laikraštyje "Šviesa" (2007-11-21 Nr.89) aprašo šios kelionės įspūdžius straipsnelyje "Kelionė į Klaipėdą".

 

2007-10-19- EKSKURSIJA Į NEMUNO DELTOS REGIONINĮ PARKĄ

Spalio 19 dieną 8 val. 44 penktų - dešimtų klasių mokiniai su 6 lydinčiais mokytojais įsiruošė į ekskursiją po Nemuno deltos regioninį parką. Kur jie buvo ir kaip jiems sekėsi apie tai mums įspūdžius pasakoja 10 klasės mokinė Lauryna Užkuraitytė (susipažinkite čia...).Šie jos įspūdžiai yra išspausdinti ir rajoniniame "Šviesos" laikraštyje (2007-11-24 Nr.90) straipsnelyje "Netikėtumai Nemuno deltos regioniniame parke".

Mokiniams labai patikusios ekskursijos akimirkos čia....

 

2007-10-10- IŠVYKA Į GIRDŽIŲ PAGRINDINĘ MOKYKLĄ

Spalio 10 dienos popietę būrelis Šimkaičių pagrindinės mokyklos 3-4 kl. mokinių įsiruošė į Girdžių pagrindinę mokyklą susipažinti su kaimyninės mokyklos mokiniais, sudalyvauti viktorinoje ir kvadrato varžybose. Mokinius atvyko atsivežti autobusas iš Girdžių. Į Girdžius vyko ir Vadžgirio pagrindinės mokyklos pradinukai. Visos šios mokyklos įgyvendina prevencinius projektus. Šį kartą pasikvietė Girdžių mokykla, kuri nuvykusius mokinius pasitiko labai svetingai. Puikiai mūsų mokinukams sekėsi dalyvauti viktorinoje - užimta pirmoji vieta! Gerai pasirodė ir kvadrato varžybose - užimta antroji vieta. Po varžybų buvo suruoštos vaišės, įteikti diplomai. Grįžo mokiniai patenkinti, apdovanoti Renginio akimirkos čia

 

2007-09-15

Rugsėjo 15 dieną būrelis 5-10 klasių mokinių dalyvavo labdaros šventėje "Remk vaikus ir artimą" Jurbarke. Į šventę juos lydėjo mokyklos socialinė pedagogė Loreta Kavaliauskienė ir Šimkaičių seniūnijos socialinis darbuotojas Egidijus Petryla.

 

Naujienos

Skelbimai

Veikla

Renginiai

Mokyklos laikraštis

Muziejus

Parama

Parsisiųsti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Kodas 190919189 tel./faksas (8 447) 41422
Liepų 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių sen., LT- 74337Jurbarko rajonas a.s. LT 3394010044300050032 El. paštas: mokykla@simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

 

Atnaujinta 2008-06-16

Svetainės administratorius Vaidas Lazdauskas